| anonim_4396 a întrebat:

Exista program de spart parole da sau nu? (Yahoo Messenger) Funda :* Daca da spuneti-mi si mie unul pentru ca am nevoie sa imi aflu parola la un id vechi!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu exista

| RandomGirl a răspuns:

Nu exista niciun program de spart parole, mai ales pentru Yahoo. Daca esti hacker si ai destul timp la dispozitie poti sa cauti un program care sa iti genereze diverse combinatii dar trebuie sa astepti zile intregi ca sa gasesti un id anume.
Ca sa afli parola unui id mai vechi e nevoie sa stii raspunsurile care le-ai dat la intrebarile secrete ducandu-te la yahoo pe "Forgot password". Daca nu le mai stii, asta e s-a dus contul si nu ai ce face ca sa il mai recuperezi.
Daca vrei sa afli arhiva poti sa te uiti prin C:/ in locatia in care ai instalat messul, asta daca nu l-ai reinstalat recent.