| Meme10Meme a întrebat:

Exista un sport propriu zis pentru X & O? Stiu ca nu exista. Dar vreti sa existe un astfel de sport?

20 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Da,dar trebuie complicat jocul ca să nu fie doar remize(la nivel de experți cred că doar asta ar fi)

| Meme10Meme explică (pentru Florin9Florin9):

Pai da, avand in vedere ca daca gandesti poti sa faci remiza usor.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Am jucat pe Facebook un joc, five în row sau ceva de genul, pe o foaie foarte mare, și era foarte,, palpitant,, când jucam cu cineva cunoscut și aveam orgoliul ăla să nu mă bată și trebuia să fii mereu concentrat că oricând putea să-ți scape ceva, dacă se mai adaugă vreo câteva abilități speciale, ceva inovativ ar fi interesant de implementat, sau poate este deja ceva asemănător având în vedere că există sportul în care s-a combinat boxul și șahul, și multe alte minuni de sporturi.

| Meme10Meme explică (pentru Florin9Florin9):

Ar trebui sa se adauge mai multe sporturi care sunt exclusiv pentru creier.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Adevărat, eu sunt un mare fan al șahului big grin

| Meme10Meme explică (pentru Florin9Florin9):

Si eu, dar din pacate nu se promoveaza.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Da, eu joc foarte mult online, și sunt în mai multe grupuri de genul, deci îți poți crea lumea ta de șahist chiar dacă nu se promovează

Dar normal când joci cu un prieten e cel mai fain.

| Meme10Meme explică (pentru Florin9Florin9):

Si eu joc online dar cu un bot=]]]

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Așa nu are farmec big grin, erorile umane fac tot farmecul big grin

| UnDiavol a răspuns:

Da sunt de acord

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

Sincer,si eu as vrea sa existe un astfel de sport. Dar trebuie sa se vada ce se intampla daca jucatorii ajung la remiza.

| UnDiavol a răspuns (pentru Meme10Meme):

Dacă ajung la remiza joacă din nou până unul din ei pierde eu așa ma gândesc ca ar fi corectat alta varianta nu mi-a venit

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

Asa se intampla la multe sporturi. Cauta TopOpt sa vezi ultimul lui video care explica cum sa fi bun la niste jocuri de genul x & 0.

| UnDiavol a răspuns (pentru Meme10Meme):

Mai pe seara ma uit poate acum nu am sama uit mai Stau pe aicia puțin și apoi merg in parc cu ăștia mici le iau ceva ieri nu am ieșit cu ei a plouată

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

E martie si nu e deloc mai clad decat iarna=]]Vine racirea globala.

| UnDiavol a răspuns (pentru Meme10Meme):

Sau schimbat vremurile nu Mai este ce era o data clima s-a schimbat și ia

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

Da,ba e rece cand nu trebuie, ba e cald cand nu trebuie...

| UnDiavol a răspuns (pentru Meme10Meme):

Clima s-a schimbat radical

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

Dar si astia o exagereaza ca nu va fi sfarsitul lumii.

| UnDiavol a răspuns (pentru Meme10Meme):

Da