| Meme10Meme a întrebat:

Vreti sa existe o singura natiune?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și care ai vrea să fie aia?

| Meme10Meme explică (pentru sierra1):

Ideea este ca daca ai vrea sa fie una singura. Nu cum se va numi. Zi simplu. Da ori nu.

| sierra1 a răspuns (pentru Meme10Meme):

"Zi simplu. Da ori nu."

mami, nu mă lua așa tare.
...ia zi-ne, care să fie națiunea aia, apoi ne dăm cu presupusul

| Meme10Meme explică (pentru sierra1):

Una multi-etnica, multumita? Sa se numeasca Terra. PS: Nu vreau sa existe asa ceva, dar sunt curios de parerile oamenilor.

| sierra1 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Ahaaaaaa!

Nu

| CostinAlamariu a răspuns:

Adica cum, sa le elimini pe restul pana ramane doar una? Asta se numeste genocid.

Sau sa provoci o unire fortata de state? Asta se numeste imperialism.

Nu sunt idiot sa imi doresc nici imperialism si nici genocid deci nu mersi

| Meme10Meme explică (pentru CostinAlamariu):

Nici eu nu vreau. Mosotti o vrea, comunistul ala.

| FantasyBoy a răspuns:

Da, o natiune planetara.

| marniii a răspuns:

Nu.