| DDCC a întrebat:

Există vreo persoană în viața voastră pentru care ați fi dispuși să faceți orice, nu contează cât de greu ar fi acest lucru?

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Orice din ce as putea vreodata sa fac, da exista.
Dar din ce sunt in stare sa fac. Cred ca sunt si lucruri pe care nu le pot asocia cu mine.

35 răspunsuri:
| DDCC explică (pentru Ciufiiiiiiix):

Mă bucur de relația ta cu mama ta, că o consideri o bună prietenă pe cea care ți-a dat viață. îți respect opinia și sunt de acord cu ea! De-ar fi toți așa...

| PotatoMustDie a răspuns:

Da, mama mea.

| GoddessMaui a răspuns:

Da, zeita de mine.

| DDCC explică (pentru GoddessMaui):

Of course, doar ești a Goddess!big grin Gods can do anything they want.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Exista desigur multe persoane.