| DDCC a întrebat:

Există vreo persoană în viața voastră pentru care ați fi dispuși să faceți orice, nu contează cât de greu ar fi acest lucru?

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Orice din ce as putea vreodata sa fac, da exista.
Dar din ce sunt in stare sa fac. Cred ca sunt si lucruri pe care nu le pot asocia cu mine.

| DDCC explică (pentru FastAndFurious):

Cum ar fi? Dă-mi exemplu.

| FastAndFurious a răspuns (pentru DDCC):

Nu ma vad torturand pe cineva, de dragul dragei mele sa zic asa.
Sau abandonand niste copii in pustiu, doar ca sa o salvez pe ea. samd

| DDCC explică (pentru FastAndFurious):

În cazul acesta(1), persoana aceea nu ar merita să ții la ea, fiindcă ar însemna că ei chiar nu-i pasă de tine. Dacă ar cere să faci pentru ea mult rău persoanelor ce merită ajutate, nu rănite, atunci ar însemna că ea înseși ar vrea să te vadă distrus, așadar această relație te-ar afecta enorm - ai ține la cineva care te vrea distrus.

| FastAndFurious a răspuns (pentru DDCC):

Bai nu ai logica, sorry. Nu ai pus asa intrebarea. Era vorba de ce as face eu, de alegerea mea, nu de ce as fi pus sa fiu. De unde scoti chestia asta cu distrugerea?
E vorba ca nu exista ORICE decat pentru cei lipsiti de scrupule.

| DDCC explică (pentru FastAndFurious):

Da, e posibil să ai dreptate. Poate că nu am logică deoarece sunt obișnuit să scriu după suflet, inimă și nu după gândire, raționament.

| FastAndFurious a răspuns (pentru DDCC):

Pai tu intrebi una si dupa aia faci alt scenariu. Ies de la raspunsuri.

| DDCC explică (pentru FastAndFurious):

Hm...văd că te-am supărat rău.

35 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu este numai o singura persoana, sunt mai multe! Nu as putea sa aleg doar una singura, mi-ar fi imposibil!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Exista desigur multe persoane.

| LetyPayne a răspuns:

Da...

| Mădă0611 a răspuns:

Nu. Ma amagesc si ma dezamagesc singura, din nimic uneori, si simt ca nimeni nu merita ceva, de tot nici nu se pune problema.

| DDCC explică:

Pentru cei ce au răspuns da, mă bucur că știu ce e aceea prietenie, ce înseamnă ca cineva să îți fie alături și viceversa. Aceia, după mine sunt mai fericiți decât cei care nu le pasă decât de persoana lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...

| blueheart a răspuns:

Exista mai multe persoane. Pentru cei la care tin mult sunt in stare de orice dar fara sa fac alte persoane sa sufere. Totul are o limita. happy

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Deocamdata nu.
Insa cand voi avea un copil situatia se va schimba.
Carne din carnea ta-nu consider ca oricare alta persoana ar merita mai mult din partea ta, pe lumea asta, decat propria ta samanta.
Un copil este o samanta pura si inocenta care merita tot ce este mai bun din partea parintilor.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,deocamdata nu insa, daca ar exista, probabil ar fi o persoana in care mi-as pune toata increderea.Pa-pa!

| PotatoMustDie a răspuns:

Da, mama mea.

| GoddessMaui a răspuns:

Da, zeita de mine.

| DDCC explică (pentru GoddessMaui):

Of course, doar ești a Goddess!big grin Gods can do anything they want.

| Labyrinth a răspuns:

Da, există.

| ImiPlacToate a răspuns:

Da,O zi buna

| anutatuca a răspuns:

Da.
Depinde de ce lucru poate fi si Nu

| Ciufiiiiiiix a răspuns:

Da
Mama puppy dog eyes

| DDCC explică (pentru Ciufiiiiiiix):

Mă bucur de relația ta cu mama ta, că o consideri o bună prietenă pe cea care ți-a dat viață. îți respect opinia și sunt de acord cu ea! De-ar fi toți așa...

| ady2427 a răspuns:

Cu ce te-ar ajuta raspunsul?

| DDCC explică (pentru ady2427):

Păi vreau să văd cum gândesc și alții. Probabil în viață.

| ady2427 a răspuns:

Nu te-ar ajuta sa stii cum gandesc alti oameni...plus ca ar trebui sa iti formezi propriul drum.altfel ajungi sa fi modelat.si crede-ma, nu iti doresti sa faci ce fac si gandesc altii.ai sa ajungi o leguma cu timpul.

| Adryydream a răspuns:

Da o singura persoana straight face care ar face orice si el pentru mine (care imi este ca un frate)

| DDCC explică (pentru Adryydream):

Atunci tu cunoști ce înseamnă cu adevărat prietenia, ce mulți o confundă cu altele.

| ady2427 a răspuns (pentru DDCC):

Prietenia,prietene e solida pana acel prieten nu are de suferit din asta.nici un prieten nu va sari in fata glontului pentru tine.e bine sa pastrezi o anumita distanta intre prieteni.in modul asta ai timp sa te cunosti pe tine

| DDCC explică (pentru ady2427):

Cam așa este în realitate dar eu prefer sau îmi fac mereu iluzii...Și nu vreau ca nimeni să sară în fața golnțului pentru mine, eu aș face-o însă. Sunt o persoană freaky rău bănuiesc.

| ady2427 a răspuns (pentru DDCC):

Nu ai face asta decat in aceleasi iluzii despre care vorbesti..sti mai bine ca nu ai sari in fata glontului.la figurat vorbind.cu atat mai putin intro situatie reala.cati ani ai totusi?

| DDCC explică (pentru ady2427):

Nu mă cunoști, sincer, ce aș putea eu să fac pentru cineva Am 17 ani. De ce întrebi? Tu câți ani ai?

| ady2427 a răspuns (pentru DDCC):

Stiu ca nu te cunosc. dupa modul in care comunici, ma gandeam ca nu poti avea prea multi...nu intreb cu un scop anume.multi inainte.24.si nu poti face nimic pentru nimeni. poti doar lupta sa faci o impresie..pt acel cineva.succes si spor.

| emytheslayer a răspuns:

Mami