| misssknow a întrebat:

Ce ati fi dispusi sa faceti pentru persoana pe care o iubitii si pana unde ati fi dispusi sa mergeti ca sa o aveti langa voi

8 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

As fii dispus sa maduc dupa, pentru, cu ea ori ude, sa murim impreuna. Nu conteaza unde si in ce situatie, conteaza sa fiu cu ea.

| Tania a răspuns:

Oh! La cat de mult iubesc acum, a-si face multe! As merge acum noaptea pe frigul asta pe jos pana la el, as merge oriunde s-ar afla nu stiu...cred ca deja i-am dat inima mea asa ca...

| Tania a răspuns:

Tu? Pana unde ai merge?

| NatureSelf a răspuns (pentru Tania):

Pana pe calea lactee si inapoi.

| misssknow explică (pentru Tania):

As merge pana in panzele albele si nimeni si nimic nu mar impiedica sa fiu langa persoanape care o iubesc indiferent cine sar pune sau ce intre noi

| noescape a răspuns:

Pai as fi dispus sa merg pana langa ea.

| Sunshine18 a răspuns:

Eu nu ca "as merge" ci o sa merg pana o sa stiu ca am castigat razboiul cu alte fete.O singura persoana am iubit si iubesc si pentru ea chiar o sa lupt pana in ultima clipa.Am un vis pe care care vreau sa-l indeplinesc si sa-i dovedesc ca, pentru noi timpul le-a rezolvat pe toate si ca "asa a fost sa fie"...

| sensibilul a răspuns:

Pai as fi langa ia si daca stiu ca as muri as fi langa ia permanent in orce minut secunda