| LostInDreams a întrebat:

Exista vreo sansa sa maresc volumul la mp3 din telefonul samsung GT-S5230?(sa cante mai tare)Daca da, cum?

5 răspunsuri:
| vlad423 a răspuns:

Da poti...(eu am samsung J700 SI MERGE) fi foarte atenta... tastezi *#0206*8378#. apoi selectezi H\W test. apoi audio settings, apoi mai jos vei gasi MP3 spk, selectezi rx vol (reglare volum) si iti alegi tu cat de tare sa se auda.(NU selecta mai mult de 6000 pentru ca s-ar putea ca daca selectezi mai mult sa. difuzorul sa cedeze) bafta! fundita?

| ale3xutZzU a răspuns (pentru vlad423):

Dar codu' asta la mine nu merge. am un Samsung e490

| Anonim6282 a răspuns (pentru vlad423):

Eu am un telefon Wiko cum ii pot mări volumul?

| hackeru028 a răspuns:

Si pentru Samsung g800 care e codul de volum?

| ion_7678 a răspuns:

Da cum dai la h/w test?