| SquirtleBaby a întrebat:

Exista vreun loc in lume unde nu ati fost?(unde ati vrea sa mergeti) Nu luati totul asa simplu

6 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Idem VisSs. rolling eyes

[majuscule]

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Da! Câte nu sunt?!
Pa, pa.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Pamantul, daca e sa pleci din Bucuresti in linie dreapta pana ajungi din nou de unde ai plecat, are peste 36.000 km. Tehnic vorbind, nu ai cum sa fi fost peste tot. Nu poti sa fi fost pe toata suprafata fundului oceanic...si mai se presupune ca exista si o lume interioara cu un soare propriu, acolo ai cand sa ajungi? happy Funda? big grin

| VisSs a răspuns:

Lumea nu se intinde pe 100 km patrati.Gandeste'te cat de imensa e.Cum sa nu existe locuri in care nu am fost? Exista ba chiar milioane de locuri in care nu am fost niciunul dintre noi si poate nici nu vom ajunge.

| Lavy a răspuns:

Da chiar sunt fff multe locuri! Adica aproape toata lumea! laughing

| Famelia11 a răspuns:

Da. Multe locurilaughing