| anonim_4396 a întrebat:

Există vreun lucru pe care îl faci diferit faţă de majoritatea oamenilor? Care?

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Inot foarte bine, aproape in orice stil.

| Drimmero a răspuns:

Fiecare om are originalitatea sa, nu stiu exact ce fac eu diferit de restul, dar cert este ca eu cred in acest aspect.

| LoveSleep a răspuns:

Merg cu spatele.
De mic mi-a placut sa fiu diferit. Doar la asta m-am putut gândi.

| J0B0MAT a răspuns:

Probabil felul de a gândi al meu diferă mult de majoritatea persoanelor din jurul meu(mă refer la faptul că am o gândire mai ciudată ).Dar oricum, fiecare e diferit.

| KamaSutra a răspuns:

Da,să fiu eu

| AirănMeidăn a răspuns:

Dorm cu 2 jucarii in pat si le tin in brate pe amandoua in acelasi timp. am pat mic

| LePotato a răspuns:

Nu-s special cu nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desfac banana de acolo de la coadă laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Şi eu la fel, mă enervează partea cealaltă :]].

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, e prea mult de muncă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,sireturile laughing