| anonim_4396 a întrebat:

Extensiile din par sintetic se pot vopsi? se pot pieptana usor? a avut careva?

Răspuns Câştigător
| kally a răspuns:

Extensiile de par sintetic se pot vopsi dar n-o sa ti prinda culoarea prea bine.pe unele portiuni o sa-ti iasa o culoarea, pe alta portiune de par o alta culoare...iti spun din proprie experienta pentru ca si eu am incercat sa le vopsesc la un salon si nu mi s-au distrus.Cat despre pieptanat depinde de extensie si de cat de incalcite sunt.Eu de obicei le dau cu un balsam de par si asa se piaptana usor si nu se incalcesc repede.

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Se pot vobsi dar nimeni nu-ti garanteaza rezultatul, mai bine nu incerca

| Kqzu97 a răspuns:

Daca ai extensii mobile nu se pot vopsii si nici pieptana pentru. ca o sa cada iar daca ai fixe nu stiu daca se pot vopsii dar se pot pieptana si te poti juca cu ele adica(sa-ti faci parul in toate modurile lumii)