| anonim_4396 a întrebat:

Faceti sala sau vreun sport in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Da. Joc de 3-5 ori pe saptamana tenis de camp, timp de 2-3 ore.

12 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Ce sporturi pracic eu:
-mers
-privit filme
-jocuri video
-mancat
-dormit

| liliana77any a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Asta practic si eu. laughing

| liliana77any a răspuns (pentru AFR81):

Ce frumos, as vrea si eu sa incerc odata.
Ma pricep destul de bine la Badminton, oare imi va oferi un avantaj si la Tenis?

| AFR81 a răspuns (pentru liliana77any):

Cu siguranta, ca si incepator, te vei descurca mult mai bine decat cineva care nu a avut nicio tangenta cu aceste sporturi: squash, ping pong, tenis de camp, badminton. Practicand, in paralel, aceste sporturi, vei progresa semnificativ. Spre exemplu, am prieteni care joaca squash sau ping pong si care si-au imbunatatit considerabil reflexele la tenis de camp. In fine, recomandarea mea este sa treci peste ceea ce te retine si sa incerci. Eu, acum 8 ani, cu putin timp inainte sa ma apuc, tin minte ca ma gandeam ca nu o sa ma descurc, ca o sa se uite lumea aiurea, ca o sa rada, etc. N-a fost nici pe departe asa si acum am ajuns la un nivel optim, care imi permite sa particip cu succes la turnee nationale de amatori. Nu mai zic ca mi-a schimbat viata, din multe puncte de vedere.

| liliana77any a răspuns (pentru AFR81):

E un sport relaxant.

| mihaidan43 a răspuns:

Nu. Fac sport la munca. Mai fac si sport la maica-mea, țara. Oricum nu am burta specifica varstei. Tu faci vreun sport?

| AndreiWeisz a răspuns:

Chiar powerlifting fac

| liliana77any a răspuns (pentru mihaidan43):

Nu dar vreau sa ma apuc de Aerobic sau Sala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sala, antrenament de stradã, powerlifting, old time strongman si Olympic weightlifting.

| mgtow a răspuns:

Ma urc in masina si plec sa imi rezolv necazurile https://www.youtube.com/watch?v=z8Dlf-SkafI&t=17s

| BIoody a răspuns:

Da, sala

| CleanHeart a răspuns:

Nu, sportul meu e sa privesc toate sezoanele dintr-un serial pana dimineata sunt experta in asta deja.