| RAY a întrebat:

Ce te face sa te simti fericit/a?

15 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Deocamdată banii. Astia m.ar ajuta sa-mi urmez visurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mântuirea prin jertfa Lui Hristos. happy
Pe tine?

| Gusticel a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe mine tot mantuirea prin jerfta lui Hristos.

| Gusticel a răspuns:

~Gusticel

| gemeni6226 a răspuns:

Lipsa problemelor de orice fel si timp sufieient pentru mine.

| RAY explică (pentru Gusticel):

Nu caut fericirea ca imi pierd viata daca o caut, dar consider ca din ceea ce mi am propus va fi o implinire sufleteasca, implinire

| RAY explică (pentru gemeni6226):

Asta e iar cv lipsit de sens

| Theo94 a răspuns:

Bani, experiente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Gusticel):

Întrebările tale nu prea reflectă asta, dragă Gusticel. happy

| danaieladaniela a răspuns:

Mancarea si muzica, dar pe tine?

| gemeni6226 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc foarte frumos de cand am intrat pe acest site niciodata nu am reusit sa -ti fiu pe plac cu nici un raspuns.Nici nu o sa ma mai strofoc dar te rog nu-mi mai cere altul sa te scot din ignor ca nu are nici un sens.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu mai stiu exact :/

| Celcestietot a răspuns:

Realizarile mele. Pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prăjiturile, muzica, filmele și mâncarea. O blonda cu ochi albaștri m ar face fericit sa o am ca iubita, depresia nu îmi permite sa caut relații, fiecare zi e o lupta pentru supraviețuire.

| RAY explică:

Ba mi ai plăcut intr o seara, fetelor nu ma puteți ignora sunt bărbatul care va duce în paradis ori de câte ori vb cu mine