| ghineanamaria a întrebat:

Fete:Va plac baietii care se bat?
Daca da, de ce?
Daca nu, de ce?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi plac baietii care se bat pentru ca sa imi ia mie aparareabatting eyelashes
Oricum nu ii las eu sa se bata, dar gestul conteazalaughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sincer, nici da nici nu. E numai problema lor ce fac. Fiecare cu viata lui! Numai bine! Cu drag, Lola.

| CatMeadow a răspuns:

Nu normal ca numi plac...laughing bataie e arma prostului, dc sa dai intr-un copil la fel de bleg ca tine? stai la locul tau. se ia cineva de tine? iti cauti umbrela de ploaiehappy

| RoXxXy a răspuns:

Nu prea imi plac baietii care se bat deoarece mi-e teama ca nu cumva unul dintre ei sa fie agresiv si cu fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot un nu din partea meahee hee Daca se bat NU rezolva nimic si nu m-ar impresiona deloc.