| NedeaAndrei a întrebat:

Pentru fete:va plac baietii care stiu sa danseze?

Răspuns Câştigător
| adelina73 a răspuns:

Maaaaama, ffffffffffffffffffff mult happy... au ceva specific care ma atrage(de fapt, cre ca pe majoritatea fetelor) si in multe cazuri(vb de mine acum) au un avantaj fata de ceilalti
P. S in general nu asta e cel mai important la un baiat(insa o indeletnicire in plus nu strica iciodata happy :

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da, imi plac.Nu imi plac cei care se dau in spectacol si vor cu tot dinadinsul sa iti atraga atentiaraised eyebrows

| Silvia a răspuns:

Da, sunt comicilaughing.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daalove struck
Bineinteles big grin

| Hmmmm a răspuns:

Da...chiar imi plac f mult baietii care stiu sa danseze.
sunt unii care sunt f amuzantilaughing. d ei imi place deoarece ma fac mereu sa rad, iar eu ador sa rad.
si sunt unii care chiar stu sa danseze f bine.aceastea imi plac deoarece eu una ador sa dansez si am nevoie de cineva care sa stie sa dansezetongue.

| OanaG a răspuns:

Dahappy

Unii sunt foarte amuzantirolling on the floor

| dragutza a răspuns:

Dap! mie una foarte mult! bineinteles sa nu fie dans la cacealma, dar ai fi foarte tare sa stie sa dansezzze!

| PurpleLadybug a răspuns:

Tu ce crezi? asa, din proprie experienta?laughing
Poate ca da, poate ca nu... poate ca dahappy

P. S. gay'i au voie sa raspunda? (nu jignesc pe nimeni)

| T30D0RA a răspuns:

Normal ca da.

| єℓєηα a răspuns:

Depinde ce stil de dans. happy
Daca e ceva gen dans de strada e ok. :d
Totusi sa nu fie nici prea copilaresc, nici prea de fete...
P. S.: Asta e parerea mea >big grin

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Ca in ''step up''. sau pe aproape macar -Categoric-au ceea ce se numeste atitudine!:d

| Anemona a răspuns:

Imi plac doar cei care danseaza r&b sau breakdancetongue.aia care danseaza vals, sau pe manele, quickstep etc...nu.mi se par penibili raulaughing

| ruxybelle a răspuns:

Sa stie sa danseze umoic de vals sau ceva de genu asta da nu sa faca dansuuri... mie mi sa pare mai mult pentru fete :X

| Seline a răspuns:

Nimic nu mi se pare mai aiurea decat cand vad un baiat care danseaza.Ma pufneste rasul cand il vad cum da din maini straight face

| Marrythenight a răspuns (pentru Seline):

Of doamne ce m-as " radea " sa vad si pe tine cum te " pufneste " o carte de romana peste ochi!

| Яùxsi a răspuns:

Daaa love struck in general dansuri de stradabatting eyelashes

| madycoco a răspuns:

Daaa.prima data cand l-am cunoscut oe prietenul meu am dansat un meneaito in discoteca day dreaming :X. Si l-a prins repede.

| ChibiRose a răspuns:

Da, dar nu pe manele, dans sportiv in general.Sunt gratiosi

| Vampii a răspuns:

Da imi plac baiati care danseaza dar numai anumite stiluri de danslaughingdaca danseaza balet mai bine so lase balta... ce; mai mu; t imi plac baieti care denseaza breackdance sau in general dans de strada, rap, hip hop.

| ramona_1444 a răspuns:

Sincer mie indiferent daca stie sau nu dar daca stie e mai bine

| Lolly94 a răspuns:

Desigurlove struck

| zuzulici a răspuns:

Da imi plac foarte mult:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea, adica depinde ce fel de dans. Orice in afara sa vad un baiat(de 15 ani, varsta mea) ca danseaza vals sau mai rau danseaza pe manele.Ar fi funny dar penibil. Daca ai dansul in sange cum s-ar spune nu ar fi nicio problema. Deci 50% mi-ar placea baietii are stiu sa danseze. Parerea mea. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! Pt mine faptul ca un baiat stie sa danseze este un mare atu...Si nu ma refer la dansurile de strada cum zicea una din fete ci la dansurile clasice, dansurile latino etc Eu una ador sa dansez chiar daca nu sunt tocmai un talent la toate acele dansuri, si nu imi plac baietii care danseaza in sensul ca ii consider niste clovni cum vad ca gandesc unele fete...
M -as bucura sa fie mult mai multi baieti carora sa le placa dansul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vad pe unul ca stie step up ma dat pe spatelaughing. dar daca danseaza pe manele... laughing)ma rog mai bine nu mai zic ca mie mie cumva