| aneta a întrebat:

Fetelor...ati fost vreodata la strand in timp ce erati la ciclu? daca da... ce ati facut? ati stat doar la plaja? sau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Nu este recomandata expunerea excesiva la soare in aceasta perioada delicata, exista posibilitatea declansarii unei hemoragii.
Stai la umbra si foloseste Ob-uri sau Tampax.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pentru situatiile astea exista OB-urile care rezolva totul.

Shin
| Shin a răspuns:

@Bianca, sunt si OB-uri mai mici pentru virgine. Doar ca trebuiesc schimbate mai des.
Shin

| Bianca_4346 a răspuns:

@daniela, daca esti virgina, poti sa il porti?

| Bianca_4346 a răspuns:

Mersi shin...nu stiam happy

| annda a răspuns:

Poti folosi orice tip de o. b. chiar daca esti virgina si nu exista riscu sa te dezvirginezi. Te poti balaci in voie si nu exista niciun risc.

| babyangel a răspuns:

Sincer n-am fost in acele momente dar pentru asemenea situatie exista OB-uri.

| Gise a răspuns:

Da eu am fost in prima zi a ciclului si m-am bagat in apa...nu a fost nici o problema...doar ca te poti raci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n am fost la strand cand eram pe stop happy si nici nu vreau sa fac experienta asta [-x. peste cateva zile insa o sa plec la mare si o sa fiu pe stop crying imi poate da si mie cineva cateva sfaturi straight face! pls heelp :*

| diana_9856 a răspuns:

Nu eu, nu ma fost niciodata si nici sport nu fac cand sunt pe ciclui.