| BRG a întrebat:

Fetelor care stau pe tocuri toată ziua, cum le trece durerea, s au în cît timp după ce se descalță?

Răspuns Câştigător
| SteauaNordului a răspuns:

Totul tine de cat de comod e pantoful si de obisnuinta. poti zice de mine ca m-am nascut pe tocuri dar daca e un pantof aproape imposibil de purtat, si stau cu ei in picioare mult timp ( o seara la un eveniment) durerea si umflatura imi trece a doua zi. daca nu ma descalt si trec la opincute intre timp.
dar eu nu am probleme ca sunt obisnuita happy

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Numai o femeie care nu este obisnuita are dureri. Piciorul se obisnuieste cu timpul si nu mai este o problema purtarea tocului.

| micurutza2005 a răspuns:

Depinde cat stau pe tocuri si cat stau pe scaun cu tocuri, intr-o zi doua cred ca ne refacem daca nu santem grav laughing

| ioanaioana a răspuns:

Prima oara cand o fata poarta tocuri o doare foarte tare(de exemplu pe mine m-a durut tot piciorul-nu numai o parte, deci im venea sa-mi dau cu capu de pereti-in ziua aia le-am purtat mai mult de o ora laughing ), dar dupa mai multe incercari piciorul incepe sa se obisnuiasca si nu mai doare deloc happy

| Азбука a răspuns:

Ai o problema cu aceste tocuri laughing - nu este prima postare cu referire la tocuri.

| SunShine_5894 a răspuns:

Depinde si de pantofi, sunt pantofi cu care merg 10 pasi si mi se pun carcei si pantofi cu care umblu o saptamana intreaga.Depinde de calitatea lor. Oricum, eu raman la tenisi, tocuri doar la ocazii big grin

| turcanveronika a răspuns:

Mie de exemplu in jumatate de ora!