| raza-de-soare a întrebat:

Am si eu o serie de intrebari care sper sa se extinda pe viitortongue(pentru fetelaughing)
1. ce marca de adidasi/pantofi purtati?
2. ce marca de haine purtati(in general)?
3.va place sa va imbracati mai extravagant(sa iesiti in evidenta)sau obisnuit?
4.de obicei, cum va prindeti parul? aveti un mod de a-l prinde in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nike si Puma
2. thinking depinde dar in general Terranova, Bershka, Calliope, Zara, Piazza Italia etc.
3. depinde de starea de spirit.
4. de obicei il las liber dar imi intorc bretonul cu placa.batting eyelashes

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

1.In momentul de fata am adidasi puma si adidas
2. Terra Nova...etc...
3.Ma imbrac dupa moda mea
4.Mereu mi`l prin altfel...nu il am ft lung... dar reusesc sa il aranjezbig grin

| Gabry a răspuns:

1. Oricare
2. Oricare
3. Obisnuit
4. O coada impletita.

| Criiss16 a răspuns:

1.De obicei adidas sau nike.hee hee

2.Nu prea folosesc haine de firma, mi se par la fel ca celelalte. dar am ceva haine sport adidas.tongue

3. Obisnuit.

4.De obicei il las desfacut.Il am putin mai jos de umeri.nu e ff lung.

Ehh acum e randul tau sa raspunzi la intrebari.happy

| Criiss16 a răspuns:

@onutza: da, sunt multumita.Chiar foarte multumita!laughing

| MissD a răspuns:

1. adiadas si nike amthinking
2. nu prea am haine de firmathinking sport am cateva adidas
3. Nu extravagant dar nici ca toata lumea
4.Am multe idei. si le aplic i facut d starea de spirit

| MissD a răspuns:

Haha la intrebarea 3 a dat acelasi rasp k tine si fara sa#l citesclaughing

| d33a a răspuns:

1. Nike, Puma
2. Terranova, Takko, House of Art, Zarra, Kenvello...etc
3.Imi plac hainele mai deosebite, sa ies in evidenta
4.In fiecare zi diferit tongue

| taylor a răspuns:

1. Nike si Converse

2. In general Terranova, Kenvelohappy

3. aaa, nu preatongue prefer sa ies in evidenta cu altceva, nu cu hainetongue

4. am parul scurt\:d/

| raza-de-soare explică:

Bine crisslaughing...sa vedem...
1.adidas,nike,puma...mai rar...
2.nu am o marca anume
3.nu ma imbrac extravagant dar nici ca toata lumeawinking
4.incerc sa am un mod diferit in fiecare zi dar nu reusesc...deci uneori prins sub forma de coc, alte ori desprinshappy
multumita?laughing))