| William a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre un baiat care va da like la toate pozele si postarile dar nu vorbeste niciodata cu voi?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"mersi de like" cred.

| GdX a răspuns:

Cum spun americatii "He is a stalker".

| Mayhem666 a răspuns:

Chiar daca sunt baiat, si eu o sa raspund la intrebarea asta, si am doar un cuvant de spus : Stalker rolling on the floor

| justanotheruser99 a răspuns:

Stalker laughing Glumesc. Poate sufera de timiditate excesiva si nu stie cum sa se exprime. Dar totusi e putin ciudat.

| Mussette a răspuns:

Ca da like cum dau si altii fara vreo intentie sau ca e prea timid sa si vorbeasca.
Apropo, ce poza horror ai la avatar. :-s

| MelissaAdela a răspuns:

Am in lista astfel de baieti

| Elenina356 a răspuns:

Probabil este un baiat care apreciaza strict postarile si nu gaseste subiecte de discutie sau nu vrea sa vorbeasca.