| Mefisto23 a întrebat:

Fetelor, ce parfum ati vrea sa primiti?

Răspuns Câştigător
| Ralucarrie a răspuns:

Victoria beckham intimately

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Imi plac mult cele cu mirosuri fructate (nu foarte dulci) sau cele cu aroma de vaniliehee hee. Sa stii ca depinde de la fata la fata ce parfum i se potriveste, totusi gestul conteaza.

| Mefisto23 explică:

@all - multumesc big grin fundita am dat-o la intamplare happy

| AnaisC a răspuns:

Chiar daca sunt fata nu imi plac parfumurile de dama imi plac parfumurile de barbati...
Dra daca e sa aleg un parfum de fete ar fi:
Naomi Campbel -Cat the Lux of Night

| dulcik a răspuns:

J`adore de la christian diore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am un parfum preferat. As vrea ceva nou, unul dulce si freshhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amarige de la Givenchywinking

| maduta99 a răspuns:

Parfum Giorgio Armani Idole d’Armani:d.