| Drimmero a întrebat:

Fetelor,, ce va place voua la un baiat? Ce trasaturi fizice, cat si morale ar trebui sa aiba la bord?

94 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Masina cat mai mare, portofel cat mai mare, cat mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ajungi să te întrebi asta, ești trist.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Putina diversitate in intrebarile mele, nimic mai mult, tu care mai esti? La cati sunteti, nici nu mai stiu ordinea conturilor

| RAY a răspuns:

Inaltimea,fata simetrica, bratele musculoase,parul brunet,patratelele, ochii caprui, personalitate de om hotarat, cu tupeu, unu care sa ofere protectie, cu o situatie buna materiala

ce prefera ele e doar 10% din masculi cu restul se compromit din interse materiale, frica de singuratate etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing. Sunt unul dintre ei, da.

| T0T a răspuns:

Paradoxal nu a răspuns nicio fată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dar dacă cineva preferă oamenii normali? sau măcar tancurile cu ochi verzi? tot compromisuri sunt?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fetele se compromit cu barbati beta pentru ca ei sunt putini dar beta nu emita atractie fizica, uitate in jurul tau vezi multi barbati frumosi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ba da. Dar nu la intrebare laughing.

| T0T a răspuns:

Ray ca întotdeauna, atât de fascinant și informat. Interesant, tocmai ce am mai studiat în domeniul complex funcțiile Alfa și Beta.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Sau erau gamma în loc de alfa dacă nu și pe lângă alfa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da. Și care corespund descrierii tale, dar și care nu.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa fie exact cum am scris eu, hai sa nu exageram, ceea ce ne place se produce involuntar nu pot eu sa stiu ce isi place tie

| Drimmero explică (pentru T0T):

Bwhahahahaha

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ce pot spune, mi-a fost dor de tine.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Mi-a dat ignor, intreaba-l ce a aflat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Parcă erai pornit pe ideea de comprimis și de mascul alfa.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt pornit spre nici o idee, pur simplu asta e adevarul, vezi tu tipi populari si urati? de ce doar oamenii frumosi sunt in reclame, coperti? de ce in toata istoria sa scris atat de mult despre frumusete? de ce se spune ca cei frumos i place si la dumnezeu? pentru mine alfa reprezinta acel barbat perfect care a dus specia umana unde suntem azi

| Drimmero explică (pentru T0T):

Cine altcineva iti mai intraa la suflet razand de United, Tonele?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ești special.

| Drimmero explică (pentru T0T):

Pe unde ai umblat?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Am și eu destule pe cap.

| Ioana_Loredana_1996 a răspuns:

Sa fie destept ca deagaba esti frumos daca nu ai ceva in cap la figurat laughing, glumet foarte glumet, sa fie atent, educat iar la fizic cred ca ar trebui sa fie curat si bine imbracat happy bafta la gagici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ai bani și tupeu=> ești popular. E cam opțională partea cu frumusețea.
Oamenii au nevoie de un ideal, indiferent de cât de realizabil este. Crezi că dacă ai pune un om "normal" pe coperta unei reviste de cosmetice, s-ar mai cumpăra în aceeași cantitate?
Ideea de frumusețe s-a schimbat oricum de-a lungul timpului și nu se va opri niciodată.
Și chiar nu trebuie să intri în niște standarde ale frumuseții pentru a putea fi influent, dacă la asta te referi prin "a adus specia umană unde suntem astăzi". Acolo contează mai mult relațiile și banii.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e optionala treaba cu frumusetea, bogatia nu atrage pe nimeni fizic, un barbat nu va simti atractie sau o femeie ca x are banii, atractia e involuntara ca cad isi este sete, daca nu conta frumusetea pentru cei bogati aia nu isi faceau operati, crezi ca cei bogati nu le pasa de fizicul lor? daca ai pune un om normal nu sar mai vinde revista aia

| RAY a răspuns (pentru Ioana_Loredana_1996):

De asta tocilari sunt asa de populari in scoli asa e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie potent atat financiar cat si sexual, restul nu mai conteaza.
Frumusetea stand in ochiul privitorului, imi voi crea o imagine frumoasa despre el, cat despre trasaturile morale-ma poate injura, scuipa, lovi.A doua zi se va simti cu atat mai motivat sa-mi alimenteze contul.

| Ioana_Loredana_1996 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma refeream sa fie destept in sensul tocilar... ma refeream sa fie destept in viața de zi cu zi sper ca înțelegi sa știe sa vorbească etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

I wanna f you :s

| RAY a răspuns (pentru Ioana_Loredana_1996):

Fi serioasa inteligenta nu atrage pe nimeni, doar aspectul fizic atrage