| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,ce trasaturi fizice si morala v-ar place la un baiat de 14 ani?

5 răspunsuri:
| luniii a răspuns:

Fizic: nu am pretentii sa fie fat-frumos dar nici foarte urat.
Moral: as dori un baiat care sa stie sa se comporte cu mine(sa ma respecte), sa ma inteleaga si sa nu fie gelos din orice. In rest nu am pretentii pentru ca baiatul perfect NU EXISTA!(degeaba ne facem noi visuri si bareme pentru ca niciodata nu o sa il gasim)
Te pup:*

| Ella3133 a răspuns:

Fizic:
-sa aiba ochii negrii/caprui
Morala:
-sa fie dulce
-iubitor
-fidel
-amuzant
-de treaba
-sa stie sa ma respecte happy

| AlexandraSt13 a răspuns:

Paii...fizic,sa nu fie gras si moral sa fie dragut, atent, romantic, sa vorbeasca frumos(cel putin in preajma mea), sa fie amuzant, sa ai ce vorbi cu el etc...laughing

| BiiaB a răspuns:

Paiii,la fizic,mie mi-ar trebui unul inalt laughing),sa nu fie cat usa de lat happy dar nici cat scandura.
La trasaturi morale:prietenos, de treaba, intelegator, sa nu fie bagaret, sa fie de incredere si sa aiba si el de asemenea incredere in mine...cam ca orice fata.happy

| xTheCristalls a răspuns:

Sa fie Dragut,Inalt,De Treaba, Amuzant, prietenos, Atent, Slabutwinking si sa aiba mare grija de iubita lui happy