| Alinush_5329 a întrebat:

Fetelor, cum va plac baietii? Blonzi cu ochi albastri sau bruneti cu ochi caprui? Baietilor? Blonde sau brunete?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Cu suflet bun! Lucrurile astea nu conteaza!

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sa fie numa... si sa stie meserie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador baietii blonzi cu ochi albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baietii blonzi cu ochii albastri big grinbig grin
Dar pana la urma nu conteaza culoarea ochilor si a parului, cel mai mult conteaza sa iti placa si sa stie sa se comporte cu o fata.big grin(asta e parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonzi cu ochii caprui :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer rasa curata... adica BLONZI cu ochi albastri! :*
par mai curati la suflet!

| Xgirl a răspuns:

Miemi plac aia saten deschis spre blond si ochii verzilove struckiubeskk ochii verzi dar in comb.cu parul blond saten desklove strucklove struck:*love struckshi buzele, mor dupa biuzele baietzilorlove struck:*

| dfgh a răspuns:

Prefer blondele happy si eu am ochii caprui si sunt blond :d

| ioanalavinia a răspuns:

Cei mai frumosi baieti sunt bruneti cu ochi albastrii si creoli, inalti si facuti, ca sa nu excludem care searanjeaza si penseaza si isi fac freza

| robert_9655 a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului, sunt destule fete frumoase, atat blonde, cat si brunetewinking

| Andreeeeeaaa♥ a răspuns:

Blonzii =p~