| Lyndsey a întrebat:

Stiu ca ceea ce va voi intreba nu prea are sens, insa as vrea sa vad ce preferinte fizice aveti:
BAIETI: Ce fel de fete va plac mai mult: blonde, brunete, roscate si cu ce culoare de ochi? De ce?
FETELOR: Ce fel de baieti preferati: blonzi, bruneti, roscati si cu ce culoare de ochi? De ce?
TUTUROR: Care nu va plac?
Va multumesc tuturor!

8 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Nu conteaza aspectele astea.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Pentru mine nu contează aspectul prea mult, nu aia mă interesează. Însă nu prea îmi plac ochii căprui, mă plictisesc. Dar asta nu înseamnă că nu l-aş putea place sau iubihee hee

| Lyndsey explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Nici pentru mine nu conteaza, insa din curiozitate am pus intrebarea. :-d

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Lyndsey):

Mi-am dat seama.

| Ichnat a răspuns:

Eu cred ca frumusetea are mai multe forme si culori! happy

Dar ochii albastri ma cuceresc!batting eyelashes

| punkbuster9988 a răspuns:

Pentru mine conteaza cel mai mult personalitatea, dar daca vrei neaparat sa stii prefer fetele cu ochi albastri/verzi.

| Tanamy a răspuns:

Imi plac asiaticii. happy

| maralexia34 a răspuns:

Sunt fata si imi plac baietii bruneti dar si cei blonzi...culoare de ochi o prefer albastra sau caprui...si imi plac cei care au simtul umorului si care au bun simt nu cei aroganti care se iubesc pe ei insisi happy