| GucciMane a întrebat:

Fetelor daca trebuie sa ajungeti intr-o locatie si un baiat strain va propune sa va duca el cu masina ati accepta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti Faci un fake taxi si merge.

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Daca vrei sa apari la tv, de ce nu?

| Freya1 a răspuns:

Nu.
A trebuit sa merg o data undeva foarte important si am pierdut autobuzul si am avut de ales sa iau o ocazie sau sa astept un alt autobuz cateva ore.Am stat cateva ore pe drum prin oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Victoria18 a răspuns:

De ce as accepta. Bineinteles ca nu. E clar ca un strain nu are intentii bune atunci cand vrea sa te plimbe cu maşina.