| Cross59 a întrebat:

Bună fetelor.
Dacă un băiat frumușel v-ar propune o distracție de o noapte, ați accepta?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Accepta dar multe nu recunosc asta. Cine nu accepta sta acasa si la servici

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU!
Fumuselul daca vrea distractie sa scoata banii si sa mearga la prostituate, ca nu asa agata femeile pentru sex.

| Hammurabi a răspuns:

Ce faci, dai un search pe TPU? rolling on the floor

| Silviu0792 a răspuns:

Nu cu U din A la numele meu daca as fi fata mai intai trebuie sa ii vad caracterul si personalitatea ca sa ma poate foote :X:X:X felul in care arati nu conteaza pentru noibatting eyelashes

| Forneticugem a răspuns:

Ba Crysty ce ai ma cu întrebările astea laughing))

| Cross59 explică (pentru Forneticugem):

Sunt și astea informative, nu?

| Forneticugem a răspuns (pentru Cross59):

Treaba ta.

| Anuskaa a răspuns:

Nu.

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Eu am acceptat și am rămas gravidă!