| mIss G a întrebat:

Fetelor, de ce iubim barbatii?

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ca sa nu iubim femeile.big grin
star

| Barajag a răspuns:

Ii iubim, numai daca si ei ne iubesc pe noi...happy

| Vizitiul a răspuns:

Nu stiu daca iubiti voi in special baietii, probabil iubiti placerile pe care vi le poate oferii un barbat:-pe

kratos
| kratos a răspuns:

Pentru ca nu puteti fara noi precum nici noi fara voi tongue

| ViVi a răspuns:

Pentru ca barbatii sunt niste ticalosi ( unii ) si ne atrage asta laughingrolling on the floor
glumeam si ei ne iubesc pe noi si e iubire reciproca nu?
sau ii iubim numai noi si ei nulaughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Din lipsa de ocupatielaughing

| Kidu a răspuns:

Poate pentru ca fara iubire nu simti ca traiesti cu adevarat?batting eyelashes

| angella1972 a răspuns:

Pentru ca suntem putin sadice? glumesc, poate pentru ca sunt cei care stiu sa ne raneasca fara sa-si ceara niciodata scuze, sa uite repede aniversarea casatoriei sau ziua de nastere, dar niciodata ziua de nastere a mamei lui, sunt singurii care niciodata nu vor intelege de ce ne plac trandafirii chiar daca garoafele sunt mai ieftine...de fapt tu esti femeie sau barbat, g?

| adrykiba a răspuns:

Pentru ca iti ofera acel sentiment de nedescris care te face fericita prin felul lor de a fi, pentru a simti ca cineva iti este cu adevarat aproape si ca nu esti singura, pentru ca ei te accepta asa cum esti si iti ofera dragoste, dar cel mai important este ca ei te fac sa te simti speciala si unica.Asta este parerea mea si asta simt eu fata de iubitul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza vitezei... Fuge timpul asta prea repede...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu exista ceva mai fumos ca iubirea, sa fii iubit si sa iubesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iubesti si femeile... uite, de ex. eu sunt lesbi...nu vrei sa ne iubimbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De lungime si grosime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Femeia fără bărbat și invers nu se pot contopi decât împreună.
Pa, pa.

| mIss G explică:

Sunt fata angella:*

| crysmar a răspuns:

Pentru ca barbati va fac sa va simtiti femei.