| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, de ce vreti sanii foarte mari?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa moara de invidie Pamela Andrsonbatting eyelashes
Pai dar ce numai ea sa aiba bidoane?devilNoi de ce nu?phbbbbt
Cele care au sanii mari, ii vor mici si invers. Tipic femininoh go on

| Corinne a răspuns:

Buna! Eu nu mi-as dori sanii foarte mari, dar mi doresc putin mai mari decat ii am big grin si nu ca sa impresionez baietii cu bustul meu ci pur si simplu sa ma simt bine in pielea mea.Cand ai sanii mari atragi priviri fara sa vrei daca sunt expusi intr-un decolteu adang sau generos.
Intotdeaua hainele stau bine pe o femeie corpolenta cu sanii nu foarte mari dar un decolteu frumos decat pe o femeie cu sanii mai mici.

| Zenithf a răspuns:

Eu vreau sa am sanii marii, dar am rezolvat treaba asta acum 5 ani, cand m-am insurat. Totusi, sanii sunt bonusul, pentru ca sotia mea este tot ce mi-am putut dori (in afara de bani, ca nu are grija de ei).

| BurN a răspuns:

Tu ce crezi? E prea greu capu si isi duc neuronii acolo in piept! plus vor atrage si ele baietii si ii pot folosi sa-i bata pe hoti. iti dai seama 2 lovituri cu pieptu mai ceva ca Mike Tyson! KO

| Andreea9222 a răspuns:

Ca sa atragem baietii big grin

| Andreea_5648 a răspuns:

laughingbunahappy
Majoritatea fetelor vor sanii mari ca sa impresioneze baietiismug
Dar eu cred ca daca intr-adevar placi un baiatsmugar trebui sa auzi mai intai parerea lui despre tine fara sanii mari pentru ca majoritatea daca un baiat nu o place dau un expl incep sa-si puna silicoane doar ca sa impresionezelaughing
Adica eu probabil gandesc asa doar pentru ca eu am piept de la mama natura si trebuie sa-ti spun ca doar daca ai pieptul mare nu rezolva nimicoh go ontocmai din contra laughing