| cipri1999 a întrebat:

Salut, cand un baiat ii spune unei fete ca are fundul fain sau sanii mari, acestea in general nu spun nimic sau alte din astea.dar in realitate voi fetelor ce aveti in gand cand va spune un baiat asta sau chiar va atinge? adica ma gandesc ca si voi vreti macar un pic de forme

Deci asa in general ma intereseaza numai ce ganditi cu adevarat cand face un baiat asta

Funda pentru cea mai buna explicatie

Răspuns Câştigător
| Leerix a răspuns:

In primul rand, un baiat care spune asa ceva unei fete, in cazul in care nu este iubitul ei, este un mare nesimtit. Depinde de fata, daca este neserioasa se simte bine cand aude asemenea replici, iar baiatul isi va da seama usor ca i-a placut ceea ce a auzit, iar ea, eventual, ii va raspunde intr-un fel. Daca fata este serioasa, va gandi despre el ca este un nesimtit, un Don Juan si ca nu e genul care sa aiba relatii in adevaratul sens al cuvantului, ci aventuri. Daca o mai si atinge, deja va gandi despre el ca este vreun obsedat laughing.

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Așa cum a spus și Leerix, daca mi-ar spune asta un băiat din autobuz sau de pe stradă, l-aș considera un pervers needucat. Pe de altă parte, dacă mi-ar spune-o prietenul meu, m-ar face să mă simt atrăgătoare și aș avea mai multă încredere in mine.

| Mussette a răspuns:

Daca ii spune unu de la care asteapt asa ceva, se simte bine.
Dacca ii spune unu oarecare, o poate dezgusta aceasta constatare.
Prea multe asteptari nu poate avea de unu care ii admira doar formele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El:''Sa-ti creasca mari''.
Eu:Multumeschappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Perversul! Vrea sa ma tufi. " cam asta e in mintea fetelor. laughing Daca vine de la iubit e mai ok dar de la cineva care nu inseamna mai nimic pentru tine suna dubios rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac si reactionez destul de urat la astfel de '' aprecieri ''.