| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor stati pe tocuri? Sau numai la ocazii speciale, nunti botezuri pasti craciun.

Răspuns Câştigător
| Lle_Nico_1997 a răspuns:

Buna!
In cea mai mare parte a timpului, sper ca vorbesc bine in numele "fetelor", o stam in incaltaminte comoda si usoara.
Insa, la ocazii, preferam incomoditatea tocurilor pentru imaginea noastra, impecabila, dar si pentru voi, baietii ( priviri, aprecieri, zambete, complimente, etc)
Sper ca te-am lamurit in privinta pantofilor. happy

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai o boala pe tocurile astea asa cum eu ma gandesc la camioane si situatia transportului din ziua de azi. Trebuia sa fi venit cu mine la discoteca ieri - am mers in vreo 6 toate cu tocuri groase bune de ***, baute etc.

| darrio2007 a răspuns:

De Paști? Sa stea pe tocuri in biserică?

| Drimmero a răspuns:

Fetish-uri cu picioarele fetelor?

| Florentina9210 a răspuns:

La ocazii speciale.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu prea. Prefer sandalele, pantofii clasici sau ghetele, bocancii, tenișii. Dar sa spunem ca unele evenimente ma îndupleca si imi mai iau o pereche de tocuri. Insa s-a întâmplat de mai multe ori si la aceste evenimente sa port bocanci din piele lăcuita sau chiar converși. Deci uite, se poate si așa! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar place sa fac dragoste sau sex cu o fata care are tocuri, nu stiu de ce :s

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa te stimuleze la fund cand esti peste ea, nu?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu,ea sta in picioare, aplecata, nu ajunge cu tocurile acolo.
Trebuia sa vezi tu partea gay din asta huh? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urasc sa port tocuri si rochii, " ocaziile speciale " nu-mi schimba preferintele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar la ocazii speciale îmi place să reprezint o imagine frumoasa. Dar si in viata de zi cu zi sun destul de aranjată, nu sunt neglijenta cu mine însuși, doar sunt fata

| August99 a răspuns:

Nu port tocuri

| Juviia a răspuns:

Eu mai mult in tenisi, adidasi si ghete.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Foarte rar.La nunta unor prieteni de familie mi-am luat pantofi cu toc, la majorat mi-am luat incaltari cuplatfforma iar la banchet idem.Nici nu stiu sa merg cu pantofi cu toc, nu ma judecati, sunt o tipa atipica. Prefer incaltarile cu talpa ortopedica si imbracamintea comoda

| Fumiko a răspuns:

Mie imi place sa stau incaltata, imbracata si coafata lejer, deci ii port la ocazi sceciale.

| Kuroo a răspuns:

De cate ori ai pus intrebarea asta in ultimii ani?

| diditza23 a răspuns:

Eu port doar la ocazii speciale- partyuri, nunti, botezuri, intalniri sau cand am chef sa par mai inalta ( pentru ca sunt prea mititica)

| Teeeodora a răspuns:

In general da(tocuri de 5cm maxim), însă la ocazii speciale tocuri de 10-20.

| GabrielaGabri a răspuns:

Numai cizme cu tocuri mai micute de vreo 4/5 cm

| Black112 a răspuns:

Nu neapărat... Doar că la ocazii speciale îmi iau tocuri mai înalte

| Florina7890 a răspuns:

Ocazii speciale si