| RealLife a întrebat:

Fetelor, v-ati batut vreodata cu o fata? daca da, din ce motiv?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Da, de mai multe ori oh go on
bine nu m-am batut rau si partea buna ii ca nu luam eu bataie laughing le dadeam o palma doua, un pumn, un tras de par si nu mai comentau laughing
nu-mi mai amintesc motivele confused dar nu suport tipele alea cu fite care se cred foarte inteligente si nu suport sa fiu luata la misto sau sa mi se faca comentari inutile big grin oicum nu m-am batut foarte des happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. Dar m-as bate cu o fata daca s-ar da la prietenul meurolling on the floor
Glumesc, i l-as face cadouwinking

| Alisa a răspuns:

Eu nu m-am batut cu fete, in schimb bateam baietii cand eram mai mica laughing)

| Simona a răspuns:

Pai daaa cand eram mica (adica pana in 10 ani) din diferite motive eu ma bateam cu o colega de-a mea.
Dar acum in nici un caz, si nici nu imi doresc acest lucru.

| Zuzy a răspuns:

Da. M.am batut cu unaoh go on dintr. un motiv normallaughing.
Stateam in fata blocului si nu stiu ce ne pregateam sa afcem la care eu m.am intors si i-am tras o mare palma. pentru ca nu o mai suportambig grinbig grin:d. Apoi a fost si mai rauhee hee Era zgariata peste totlaughing. Io m.am ales doar cu un par ciufulit dar l.am rezolvathee heelaughing)
3 ani nu am mai vb cu aiahee heerolling on the floor)))

| biiiabyby a răspuns:

Da, de vreo 2 orilaughing. Si cred ca si cateva palme asa, da' nu ceva grav. Pe fetele alea 2 cred ca le-am batut din cauza unor persoane. Una pentru un baiat si pentru ca avea fite si arfe de rabufnea, si pe a 2a tot pentru ca avea fite si o facea pe "prietena buna" cu prietena mea cea mai buna, si pana la urma i-a si suflat gagiu prietenei mele. A meritat thinking