| mihaicelsfant a întrebat:

Fetelor, va plac baieti cu barba si musta?

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu. Nu mi-au placut niciodata si inca nu imi plac.Si nu cred ca imi vor placea vre-odata.

| MrLucas a răspuns:

Mai vorbim dupa ce treceti de majorat! laughing)

| Coquinne a răspuns:

Nu ma omor dupa asa ceva.
in schimb, daca au par negru in exces pe tot corpul, intru in f... dfghwhdyeyeyb fibrihfhgfhd fibrilatii.
hooochie mama!

| Pufoseniiee a răspuns:

Depinde de fata. Mie una NUU., stiu, sufletul conteaza, dar pur si simplu nu agreez acele persoane, si totusi am prieteni cu barba dar nu lunga, dar la iubit n.as vrea sa aiba.

| Anca6991 a răspuns:

In general mi se par draguti, dar trebuie sa le stea si bine asa laughing

| LaryLarysa666 a răspuns:

Nup happy

| bianca0608 a răspuns:

In niciun caz!