| Sevybiciu a întrebat:

Fetelor care băieți va plac mai mult cei rasi fără barba sau cei cu barba îngrijită?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De cate ori ma tot repet ca nimeni nu stie ce il atrage sexual pentru ca atractia e involuntara

| T0T a răspuns:

Deci tu o să fii exact cum îți spun fetele de pe TPU că le place să fii?

| Sevybiciu explică (pentru T0T):

Nu o sa fiu cum vor ele dar sunt curios daca preferă bărboșii sau rasii

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ce avatar ne-am tras! Diavol de diavol!

| PersonajFictiv a răspuns:

Unele barbosii, altele rasii.
Gusturile difera.
Conteaza cum iti place tie si cum iti sta cu barba.
Daca esti mai ok cu barba, sau fara.

| BlackRose03 a răspuns:

Cei rasi fara barba. Daca au barba mi se par mai in varsta.Acum fiecare cu preferintele lui.Depinde si de forma fetei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parca tie iti place orice fata cu par lung sau cu par scurt. straight face