| CarameleCuLapte a întrebat:

Fetita din poza mea de profil este fotomodel, ce părere aveți?

15 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Este fotomodel pentru ca a fost model in poza asta?
Corect.

| Drimmero a răspuns:

Fotomodel la kfc?!

| Idkidk a răspuns (pentru Drimmero):

Da, da la KFC! rolling on the floor
Ce deştept eşti!
Deci merg la KFC, şi o filmez, să o vedem în splendoarea ei!

| Doub a răspuns:

Că premisa de la care pornim e falsă.

| RainmakerX a răspuns:

Parere?
Consider ca fotomodelele ar trebui sa ramana 18+ laughing

| R0R0 a răspuns:

Nu e perfecta, clar.

| Florentina9210 a răspuns:

Nici nu se vede clar. Prea mult edit, nu te face ''fotomodel''.

| Idkidk a răspuns:

Da, ştim că tu eşti!
Hai că mă saturi! Te lauzi, te lauzi, dar ce-i asta?! Orice om mai minte, dar tu întreci măsura! Lăudăroaso! Seamănă cu pisicile alea cu părul zbârlit şi ochii galbeni!

Arată-mi dovada că eşti fotomodel! Da?! Nimeni nu te crede.
Nu e fetiţă, e peştişor cu alb şi negru de câţiva metri.

| Staind a răspuns:

Seamana cu un bulldog cu parul lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că minte.

| MysteriousCat a răspuns:

Eu sunt de 10 ori mai frumoasa si nu sunt fotomodel.Adica,fata din imagine are fata grasa,deci nu e slaba,ochii mici,buze lipsite de culoare si subtiri,par nu foarte ingrijit, nas gros si ce e cu ridurile atat de evidente din jurul gurii? Adica, din intrebare nimeni nu a spus ca esti frumoasa, deci nu esti, accepta realitatea.Sunt 100 la suta sigura ca fata din imagine esti tu-daca gresesc scuze!

| Anonim45puncsidelacapat a răspuns:

Parere pentru ce? daca e frumoasa sau ce?