| Anablondyi a întrebat:

FIbrele alimenatare (pastile ) sunt acelea care iti umfla stomacul doar ca sa nu-ti mai fie foame. roght? dar am o intrebare) sa imi cumpar pastile dinalea sau nu? vreau sa stiu daca intr-adevar te ajuta sa slabesti pentru ca am mare nevoie de ceva care sa ma jute in aceasta prooblema in afara de dietewinking mss dau funda fundd :X

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu le-am cumparat, le-am luat si nu m-au ajutat cu nimic.Ma umflam eu dar de mancat, mancam la fel de mult...