| anonim_4396 a întrebat:

Fiind insarcinata in 5 saptamini, pot sa fac intrerupere de sarcina doar cu ajutorul pastilelor, adica fara avort?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Întreruperea de sarcină prin medicație se face atunci când sarcina este confirmată de medicul ginecolog, și nu mai târziu de 8 săptămâni de la ultima menstruație.
Baftă!

| LikeNobodyElse a răspuns:

Pai cum scoti u ce ai acolo daca nu prin avort?straight face si dc sa faci avort? mai bine te portejaiwinking

| snowflake a răspuns:

Exista niste pastile care intr-adevar provoaca avortul, dar nu e bine sa le iei de capul tau. cred ca cel mai indicat ar fi sa mergi la medic