| unprietenaproape a întrebat:

Filmuletele de pe youtube iti aduc bani?

Răspuns Câştigător
| tsal24 a răspuns:

Da, dar nu e asa grozav cum ai crede. Primesti 7 dolari pe 1000 de vizualizari si nu poti sa scoti banii pana nu faci o anumita suma (70 dolari). Ca sa nu mai spun ca aia care au un milion sau doua de vizualizari le fac in cateva luni. Bine sunt cateva exceptii dar prea putine. PewDiePie (sau cum se scrie) poate sa faca bani seriosi din youtube.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da îţi aduc bani! happy cu cât ai mai multe vizite la un filmuleţ cu atât primeşti mai mult. happy

| 16Gabriela a răspuns:

Iti aduc bani dar cred ca foarte putini.