| TheBestLife a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac filmuletele de pe Youtube cu mai multe vizualizari?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Stii care e treaba atata timp cat nu ai talent la asta, nu o sa ti se uite nici dracu la videourile tale!

| continutfragil a răspuns:

Pai pune-ti linkul de la filmulet ca status la id-ul de messenger, da link la cat mai multi prieteni si spui sa dea mai departe, pui la intrebari pe TPU si spui ca dai fundita si voturi... fundita?

| usernamebpla a răspuns:

Pai faci o farsa cuiva sau o sperietura zdravana sau dc sti sa canti la un instrument muzical faci un totorial cu o piesa populara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui linkul cu fimuletul si raspunzi la intrebarile de pe TPU. adica le spui: "vezi poate gasesti raspunsul tau aici" si bagi linkul... posibil ca cei care sunt interesati sa afle un raspuns la intrebare sa dea clik