| AlexValentinn a întrebat:

Fiti sinceri. Cati dintre voi va uitati la Fara Sens TV? Sunt convins ca sunteti cativa pe aici care va uitati. Ce parere aveti despre el, despre cursurile si sedintele si cartile care le are la vanzare si cu ce scop va uitati, sa va faceti o prietena, sa aveti multe partenere sau din pura curiozitate? Sau ati aplicat vreodata vreun sfat de al lui, cum a functionat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de obicei mă uitam la tipul ăla prin 2015 cred când avea canalul foarte mic, am auzit de el de la un prieten.
Sincer nu am avut prea multe ce învață de la el, mai era si Bujor și artă seducției... Mie nu mi se par legiti tipii. Mai ales ăștia dating coachs. Sunt o prostie mare. Întradevăr poți să iei niste informații bune de la ei, cum îți poți îmbunătății viața și comunicarea cu fetele, dar asta trebuie sa vina de la tine. De obicei ăștia care incarca sume mari de bani, despre cum sa combini gagici sunt de tot rahatul.

Singurele cărți și canale care mi se par legiti și am avut ceva de învățat sunt.

Robert Ionescu, îmi amintesc și acum de videoclipurile lui,
Caută îngerul iubirii pe YouTube.

Cartea - calea bărbatului superior de, David deida. Asta e o aprofunzire in ce înseamnă să fii bărbat și femeie, și care este rolul tau într-o relație cu una. Aprofundeaza foarte fain conceptele astea la un nivel foarte spiritual.

PS: îți recomand să te uiți la videoclipul asta.
Sunt de la niște dating coach de dincolo, vezi ce părere are cineva care s-a încurcat cu astfel de hoți cum ar fi tipul ăla de la fara sens.

| OldSoul a răspuns:

M-am uitat acum ceva timp, din curiozitate as putea spune.
Oferea el niste idei, deci la baza, ceva este ok...
Insa, atat el cat si ceilalti care fac clipuri de genul, incearca sa-ti vanda o cheie a succesului. Diferite carti, sedinte, etc... Banul sa iasa.
In esente, informatiile alea iti sunt inutile daca nu le aplici, sau daca nu inveti lectiile pe pielea ta.
Da, iti da niste sfaturi, niste indicatii, dar e datoria ta sa le intelegi si sa le aplici, iar multi aici gafeaza.
Nu toata lumea poate primi o informatie si sa o interpreteze in modul potrivit.

| LoveSleep a răspuns:

Îl știu de când avea sub 5.000 de abonați.
Îmi plăceau video-urile lui cândva, chiar dacă nu am considerat vreodată ca am ce invata de la el.
Acum mi se pare cringe, dar asta nu înseamnă că lucrurile pe care le zice nu sunt adevărate sau nu funcționează.
Oricum ar fi el, ăia care se iau și fac mișto de el sunt mult mai rău. Dacă unul îți zice ca 2+2=4 și tu faci mișto de el, înseamnă că ești prost. În cazul nostru, virgin.