| anonim_4396 a întrebat:

Forma fetei poate fi modificată prin operaţii estetice?
Mă refer la trăsăturile adevărat importante, o barbie mult prea ascuţită poate fi corectată?
O faţă în formă alungită poate fi adusă la formă ovală prin operaţii estetice?
Pro sau Contra operaţii estetice?
Aţi apela la vreo operaţie estetică, dacă da, ce fel de operaţie?

Răspuns Câştigător
| PaulMacca a răspuns:

Se pare ca trasaturile, barbia, chiar se pot corecta, vezi aici : http://www.eva.ro/......79279.html

Operatiile estetice nu mi se par o idee asa de buna. Tin mai degraba cu frumusetea naturala. Adica, esti asa cum esti, esti frumoasa in felul tau. Fiecare femeie are trasaturi frumoase. Si nu am apelat la vreo operatie estetica si nu prea am in gand asa ceva.

Sper ca te-am ajutat! Succes!