| anonim_4396 a întrebat:

Frate, va merge mesageria privata? Mie nu-mi mai merge mesageria. Am primit un mesaj de la cineva si raspunsul meu nu apare in lista, iar mesajul citit apare ca fiind necitit.

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Ba merge ba nu... sper ca e iar doar o chestie de moment

9 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Daca nu ai fost cuminte azi-noapte, de aia nu-ti merge mesagerialaughing
Ete ca mie imi merge bricibig grin

lolita
| lolita a răspuns:

Mie imi merge, trimete si tu un mesaj la imparatie sa vezi ce se intampla, cred ca iar ai suparat pe cineva.happy

auran
| auran a răspuns:

Stai linistit ca nici la mine nu mai merge... nu fi disperat!

| mihaa a răspuns:

si la mine merge

| maya_7683 a răspuns:

Merge frate, merge, ca e obligată, da ce crede ea ca face pauza asa cum vrea? mai, mai...Toata lumea sa muncească, ca numai asa ieşim din crizalaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba am fost cuminte, m-am uitat la televizor pina am adormit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi merge, imi dau si puncte pentru fiecare mesaj trimis, vad ca au implementat sistemul de funditare si in mesagerie, sa vezi cum ajung eu expert :-> tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Treaba e ca acum mi-am dat seama ce se intimpla. Mesajele trimise apar cu intirziere si cele citite apar ca fiind citite, tot cu ntirziere. Deci daca postarile apar greu, suspiciunile fiind de cenzura, poate si mesajele pleaca cu intirziere din cauza cenzurii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daniela, nu e, nici azi nu merge cum trebuie. Pff straight face