| Diana321 a întrebat:

am un telefon Allwiev P7 Xtreme.Acum imi apare mereu 1 mesaj necitit desi am citit mesajele, apoi am sters toate mesajele dar tot imi apare un mesaj necitit pe iconita de mesaje. Am sters iconita si am puso inapoi si tot asa imi apare.Ce e de facut? Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| anonim66231 a răspuns:

Asa imi facea si mie, restarteaza'l, daca inca apare inchide telefonul, scoate cartela, deschide'l, iar inchide'l, baga'i iar cartela si porneste'l, sigur n'o sa mai apara

1 răspuns:
| Cărăuşu_Diana_1987 a răspuns:

Da-l la setarile din fabrica.Bafta