| aaaa12345 a întrebat:

Funda! Acum 2 ani mi-a murit bunicul si nu stiu ce sa fac ca sa imi mai dispara dorul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Imi pare rau. Dar asta este, daca nu iti dispare dorul inseamna ca acesta chiar a fost cineva pentru tine! Nu te mai gandi, incearca sa iesi in natrua si sa meditezi acupra lucruluii respectiv, o sa te simtii mai bine!happy

P. S: Mai bine meditezi in natur iarna(daca ninge), deoarece albul are o senzatie de liniste absoluta si exprima puritatea!

Pa, pa.

1 răspuns:
| justme_2041 a răspuns:

Uita-te la fotografi cu el, asculta muzica trista
si imi pare rausad