| ritza2000 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la yahoo messenger cum o aflu? urgentttt

3 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

Sub casuta de logare e "forgot password", simplu.

| FarrellBull a răspuns:

Trebuie sa iti sti datele care le-ai scris cand ti-ai facut contul, restul vine de la sine. mergi pe pagina de yahoo si dai click pe 'uitare parola'

| Fantomita a răspuns:

Frogot password Cand Deschizi messul o sa iti apara 2 sau 3 intrebari la care ai pus tu raspunsul cand ti-ai facut Yahoo.Dai raspunsul si iti va trimite un formular de resetare a parolei prin emailul alternativ in caz ca nu l-ai completat te da sa il
dai pe loc