| Kennedy95 a întrebat:

Funda. cand pornesc fifa 2011 imi da o eroare mica in care scrie E0001 si butonul de ok. stie cineva cauza?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Exact! Asa mare e diferenta intre ele. Nu esti primul happy care spune 2010 imi merge perfect.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cauza este placa video care nu suporta cerintele jocului!
La eroarea E0001 ar trebui sa iti apara textul : If you receive this message it means that the shader modder that your card has does not meet the min spec. To run FIFA 11 PC you will need at least Shader Model 3.0

Ceea ce inseamna ca placa ta video nu este compatibila. Pentru a rula FIFA 11 ai nevoie de minim Shader Model 3.0, iar a ta are doar versiunea 2.0. Daca vrei sa joci FIFA 11 trebuie sa schimbi placa video.

| Kennedy95 explică (pentru neluL):

2010 imi merge perfect. asa mare diferenta e intre ele?

| Kennedy95 explică (pentru neluL):

Ok. mersi.

| neluL a răspuns (pentru Kennedy95):

Exact! Asa mare e diferenta intre ele. Nu esti primul happy care spune 2010 imi merge perfect.