| тøхх a întrebat:

[Funda] Ce faci in Sims 2? Adica eu mi-am facut o familie, servici toate astea ii ingrijesc si doar asta faci? Adica cat stai ca sa imbatranesc simsii? Si ce se mai face la sims 2? happy Atat?!

1 răspuns:
| boghi20 a răspuns:

Da cam atat dar daca iti iei expansionurile la joc va fi mai fain ex: Bon voyage adica poti sa pleci in excursi, Open for busines adica poti sa ai magazin sa vinzi etc. Daca te-ai saturat de SIMS 2 incearca The Sims 2 Double Deluxe happy e ceva mai mult decat sims 2 simplu. funda?