| Ady3835 a întrebat:

FUNDA.Cine ma ajuta si voi rezolva problema asta va avea funda garantat. Daca cel care raspunde primul cu solutia corecta va avea funda! E o problema frecventa care mi se intampla de fiecare data cand incerc sa adaug un nou id pe yahoo messenger! De exemplu o fata mi-a dat idul ei si nu pot sa adaug idul.
Please wait while the contact is added to your Messenger List...
Asa sta cam 1 minut si tot nu merge.
idul e bun nu e problema ca am sters un id din lista si am incercat si tot asa face. Iduri multe nu am in lista.doar 27 am si prietenii mei care ii cunosc.

3 răspunsuri:
| DanielDaniel13 a răspuns:

Ai scris id aiurea, cu spatii sau ai bagat id intr-un grup nedefinit.
cea mai buna solutie este asta cu id k nu e scris bine sau ai omis ceva cand ai scris id.

| Ady3835 explică (pentru DanielDaniel13):

E scris corect idulwinking numai ca asa face de fiecare data la orice id.

| DanielDaniel13 a răspuns (pentru Ady3835):

Atunci e de la id, incearca sa bagi pe alt id persoanele alea.
sau fa-ti alt id.si sigur o sa mearga.altfel nu are cum sa dea asa eroare mereu