| Ani11 a întrebat:

Am incercat sa descarc Minecraft de pe "minecraft Romania". Mi l-am instalat cu bine, si apoi cand l-am pornit mi-a dat Eror. Ce sa fac? Acum am Windows Xp... Inainte am avut un windows negru. Si pe el mi-a mers. Dar acum cu windows XP nu-mi merge. L-am descarcat cred ca de 100 de ori de pe Minecraft Romania, si mi-a mers. Dar acum nu-mi merge. Ma puteti ajuta? sad
Am incercat si alte siteuri, dar la toate mi-a dat eror, cand l-am pornit. sad
Dau funda!

3 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

Verifica daca ai java.Si mie mi s-a intamplat sa numi mearga dar mi l-a dat un prieten si acum merge. Daca nu-ti merge da-mi adresa ta de mess sa iti dau minecraft 1.5.2 sau 1.6.2 si o sa-ti mearga 100%.

| c0ton a răspuns (pentru k3R0seN):

Mai nu este legat de intrebare ce scrii tu acolo!