| ozzyyy a întrebat:

am si eu o problema.am descarcat test drive unlimited 2, l-am instalat insa cand sa il pornesc, apare banda aiai verde ca se incarca dar cand ajunge la 100% imi zice ca lipseste crush hook.m-am uitat si eu de fapt il am ca document acolo in jos dar mereu imi face asa si dau ok si se inchide. abia am reusit sa il descarc, ma puteti ajuta sa il fac sa mearga? sad

2 răspunsuri:
| zubyx a răspuns:

Este posibil sa aiba virusi..am avut multe aplicatii de genu, dar le-am descarcat. Ar fi bine sa iti iei o aplicatie de antivirus!
FUNDAAA?

| ozzyyy explică (pentru zubyx):

Am antivirusul instalat...