| lizy12iul a întrebat:

Funda! heii all imi trebuie un driver pentru cititorul de carduri de la laptop? in caz ca da, dati-mi un site de unde pot sa il downloadez pentru Toshiba

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie...ce model ai?

| lizy12iul explică (pentru anonim_4396):

Toshiba satellite a200 1ts

| anonim_4396 a răspuns (pentru lizy12iul):

Nu are nevoie, nu iti citeste carduri sau ce?

| lizy12iul explică (pentru anonim_4396):

Da..si nu stiu ce sa ii fac fiindca nu imi citeste nici usb-ul si ma gandeam ca imi trebuie un driver sau ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lizy12iul):

Nu iti citeste nimic pe usb?

| lizy12iul explică (pentru anonim_4396):

Nu imi citeste telefonul prin usb si imi face figuri cu stickurile

| anonim_4396 a răspuns (pentru lizy12iul):

Http://support.lenovo.com/en_US/downloads/detail.page?DocID=DS015025

downloadeaza si instaleaza primul program apoi reincearca...

| 000MadMAX000 a răspuns:

Buna,in mod normal nu nu ai nevoie de driver, dar ce model de Toshiba ai?

| lizy12iul explică (pentru 000MadMAX000):

Am Toshiba satellite a200 1ts

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru lizy12iul):

Nu ai nevoie de driver pentru acest model, daca zici ca nu iti merge poate fi ori de la windows ori o problema tehnica.