| Ghibanu_Alexandru_1998 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am dat un restart la windows 7 dar pe acel CD pe care era windowsu nu avea si driver wireless pentru acel windows daca ma pueti ajuta, sa-mi dati un site de unde pot luat un driver wireles pentru windows 7 pe laptop Toshiba Satellite L750-1LZ va rog puppy dog eyes fundawinking!

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Http://drisoft.blogspot.ro/2011/05/driver-toshiba-satellite-l750-win7.html
De aici poti lua ce driver doresti pentru laptopul tau. Funda:D

1 răspuns:
| AuroraRM a răspuns:

Http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_en.php dowloand progr aici sunt toate driverele necesare (Y)